CHIRURGIA KRĘGOSŁUPA

 

DR N. MED. PAWEŁ JERZY MICHALSKI

 

(6)

Kontakt poprzez sekretariat - telefon komórkowy (+48) 601-22-64-54 (pon.-pt. 18-19)

Chirurg, ortopeda, od początku lat 90- tych szczególnie zainteresowany chirurgią kręgosłupa. Szkolenia: Linkoping (Szwecja) prof. Stig Aarg, Meinz (Niemcy) prof. Christof Hopf, Sydney (Australia) dr John Stephen i Bob Dickens, prof. Rober Taylor.

Szczególne osiągnięcia: nowatorskie i pionierskie rozwiązania w zakresie chirurgii kręgosłupa szczególnie wykorzystanie tzw. „dostępu przedniego” w operacyjnym leczeniu deformacji kręgosłupa, rozpowszechnianie zagadnień nowoczesnego postępowania w schorzeniach kręgosłupa, nowoczesne systemy stabilizacji kręgosłupa. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Autor i współautor ponad 30 prac naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Ma za sobą ponad 40 wystąpień na kongresach w kraju i za granicą. Dr Paweł Michalski był jednym z bohaterów filmu Szpital Dzieciątka Jezus.

Kontakt poprzez sekretariat - telefon komórkowy (+48) 601-22-64-54 (pon.-pt. 18-19)

ikona_pdf2 CV Michalski Paweł ortopedia ang

ikona_pdf2 Almanach

ikona_pdf2 100 lat ortopedii

 

Pragniemy poinformować, iż stworzyliśmy dla Państwa tą stronę dzięki własnej inicjatywie, wysiłkom i zaangażowaniu, nie otrzymując jednocześnie żadnego wsparcia finansowego z zewnątrz.

 

(PM)